Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Lewików - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

+Nieruchomość jest położona w okolicach letniej rezydencji rządowej w okolicach wypoczynkowej miejscowości Wilga. +Położona jest w malutkiej miejscowości, z dala od zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Plac Przyjaciół

Osiedle Wilga(Lewików + 8 km)

449 000 zł2 344 m² 191,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 344 m²

Na sprzedaż: kompleks domków wypoczynkowych na dużej, leśnej działce Wilga Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o charakterze rekreacyjnym, położoną w sercu Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Klonowa

Łaskarzew(Lewików + 7 km)

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 598 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż solidny, zadbany dom z lat 80. o powierzchni ok. 300 m , położony na pięknej, zagospodarowanej działce (1598 m ) w Łaskarzewie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Osieck

Osieck(Lewików + 21 km)

585 000 zł170 m² 3 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom całoroczny położony w Osiecku w powiecie otwockim. Dom z lat 50 - tych ubiegłego wieku zbudowany z cegły posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Sobienie-Jeziory

Sobienie-Jeziory(Lewików + 21 km)

619 000 zł100 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kompaktowy Z dużymi możliwościmi aranżacji Oferujemy do sprzedaży połówkę bliźniaka 100m2 na działce 400m2. Wszystkie media miejskie : kanalizacja, woda, gaz. Parter: salon z jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Sobienie-Jeziory

Sobienie-Jeziory(Lewików + 21 km)

620 000 zł98 m² 6 326,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (98 m ) na działce 396 m , położony w zielonej i spokojnej okolicy Sobieni-Jezior. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rozniszew

Rozniszew(Lewików + 15 km)

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość w Rozniszewie w gminie Magnuszew. Piękna, duża działka o powierzchni 2000 m2, parametry (21.6x93), całkowicie ogrodzona. Usytuowana w pierwszej linii od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Brzumin(Lewików + 24 km)

1 470 000 zł196 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Klimatyczny dom z duszą | Brzumin | 28 km od Kabat W otulinie zieleni, zaledwie 28 km od warszawskich Kabat, czeka na Ciebie dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kołbielska

Augustówka(Lewików + 22 km)

1 549 000 zł228 m² 6 793,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Rezydencja premium | Augustówka k. Osiecka Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu dom jednorodzinny o powierzchni 228 m , posadowiony na działce 1056 m w kameralnej,.